איך מגבשים צוות מנצח

אחד מהדברים שיקבעו האם העסק שעליו אתם עובדים בשנים האחרונות באמת יצליח ויתפתח זו השאלה איך ייראה הצוות שלכם. יכול להיות שתשכרו לעבודה את האנשים הכי חכמים ומוכשרים, אך אם הם לא ילמדו לעבוד ביחד, כצוות אחד, עלול להיות שהם לא יתנו את המקסימום בעבודה. נשמע לכם מוכר וגם אתם רוצים לעשות הכול כדי שהצוות יהיה מגובש ומוצלח יותר? אם כך, אתם צודקים ובהחלט כדאי שתשקיעו בעניין הזה. להקפיד ערבי צוות זה לא עניין של מה בכך ואם עד היום נהגתם לקחת את העובדים שלכם לארוחות ערב או להופעות, הגיע הזמן שתגוונו. העובדים שלכם בעסק רוצים שתשקיעו בהם ושתעשו הכול כדי שהם יהיו מרוצים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאם תשקיעו בהפקת ערבי צוות איכותיים הם יודו לכם על כך מאוד. 

 

סגווי לכל הצוות 

 

מחפשים פעילויות שונות? רוצים להוציא את העובדים מהשגרה ולגרום להם לעבור חוויות אחרות? אם כך, כדאי לחשוב על טיולים בטבע ובעיר, ואין כמו טיולי סגווי כדי לגרום לעובדים ליהנות ביחד. בשנים האחרונות אפשר לראות סגווי בכל עיר בארץ ובעולם, ואם אתם בעצמכם עוד לא ניסיתם זאת כדאי שתנסו את זה עם העובדים שלכם. ממש כפי שאתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים היו מתרגשים מחוויה של טיולי טרקטורונים כך שאתם תראו שאם יתלהבו גם אם תיקחו אותם לחוויית נסיעה על סגווי. כל מה שצריך לעשות הוא לתכנן איזה סוג של ערב צוות אתם רוצים לעשות ואין ספק שאם תחשבו על כל הפרטים הרי שהתוצאה הסופית תהייה נפלאה. 

 

כמה צריך להשקיע בצוות? 

 

בין אם אתם חושבים על ערב לצוות ובין אם אתם חושבים על סוף שבוע שלם שאליו תיקחו את העובדים שלכם, יש דבר אחר שלא תוכלו לוותר עליו, וזה על תכנון התקציב. זה יהיה מאוד לא אחראי מצידכם אם תיקחו את העובדים לחוויות כאלה מבלי שתדעו כמה זה עתיד לעלות לעסק, שכן ברור שאתם רוצים לתת לעובדים את הטוב ביותר אך האם כדאי לעשות זאת בכל מחיר? כמובן שהתשובה לכך שלילית. כדאי גם לזכור שלא תמיד צריך להשקיע הון עתק כדי להשקיע בצוות ולכן בהחלט כדאי לכם לא רק להחליט על התקציב מראש אלא גם להשוות מחירים. בין אם אתם רוצים חוויה של סגווי לכל הצוות ובין אם אתם חושבים על פעילויות כמו מסלולי הליכה בטבע, רכיבה על סוסים או כל דבר אחר, תמיד כדאי יהיה להשוות מחירים. כל חברה שעוסקת בתחום של הפקת ערבי צוות תוכל לתת לכם הצעות מחיר שונות ואתם תראו שעל ידי השוואת המחירים תוכלו לחסוך לא מעט, אז למה אתם מחכים? צוות מנצח הוא צוות של עובדים שנותנים מעצמם יותר, דבר שיתרום לא מעט לפיתוח העסק כולו. 

 

אודותינו

אתר דרך ארץ מבית סגווי בעיר בע"מ מציע ללקוחתיו שלל טיולים רגליים בנופיה הקסומים של ירושלים.

אנו מציעים מגוון מסלולים בירושלים, טיולים מרתקים שיקחו אתכם למסע בזמן מירושלים הקדומה ועד ירושלים שמוכרת לכולנו כיום.

דרך הטיולים אנחנו מגלים עוד צדדים של העיר הכי יפה  ומסקרנת בעולם!!!

כל הטיולים מלווים במורי דרך מוסמכים שהכושרו מטעם החברה...

מידע נוסף

יש להגיע לכל הסיורים עם נעלים נוחות להליכה.

במקומות קדושים יש להגיע בלבוש צנוע.

והכי חשוב להגיע עם הרבה מצב רוח!

מאמרים 

פרטיי יצירת קשר

דרך חברון 57

טלפון: 02-6743592

פקס: 072-222-4015

daytourss@gmail.com