• דף הבית /טיולים וחופשה בירושלים בחגי תשרי

טיולים וחופשה בירושלים בחגי תשרי

חגי תשרי מגיעים הילדים יוצאים שוב לחופש, ואתם רוצים למצוא את המקום המושלם לחופשה מפנקת? מה יכול להיות יותר מדליק מטיול מאורגן בירושלים? כבר שנים שלא ביקרתם בעיר הזאת, מלבד הטיול ההוא, נכון, לפני חמש עשרה שנה עם כל השכבה. ההבדל בין טיול משפחתי לירושלים לטיול בית ספר לירושלים דומה לההבדל בין נסיעה באוטובוס של ההסעה להתרגשות במטוס בטיסה הראשונה לחו"ל. ואין פרטנר יותר טוב לטיול הזה מאשר בני המשפחה שלנו.

 

מגוון מסלולי טיול בירושלים

 

חברת דרך ארץ מציעה מגוון רחב של טיולים המתאימים לכל המשפחה בירושלים. החל מסיורים בעיר העתיקה, עם אפשרות להרצאות מצד המדריכים המנוסים שלנו שיסבירו על ההסטוריה של העיר, ואטרקציה אחר אטרציה נעבור ונכיר לעומק את הרובעים השונים בעיר. נבין מדוע ירושלים היא עיר חשובה כל כך לכל הדתות כאשר נסייר ברובע היהודי, הנוצרי, הארמני והמוסלמי, כאשר לא נפסח על השווקים התוססים בדרכנו. זה המקום בו ישו נצלב ונקבר ואפילו נבקר במקום בו סעד את סעודתו האחרונה.

 

טיול בירושלים - לנשוק לעבר באתרים הארכיאולוגיים

 

אם אתם מתרגשים מההיסטוריה של ירושלים - זה הזמן לגעת בה. לחברת דרך ארץ מסלול מיוחד הכולל את האתרים הארכיאולוגיים המרשימים של העיר. בירושלים התגלו אתרים ארכיאוליים חשובים רבים, הסיוק מתחיל בסמוך למעיין הגיחון, ממשיך לכיוון האתרים האריכאולוגיים שליד עיר דוד (החומה הכנענית, המצודה וקריית השלטון) ולאחרונה נחשף אתר נוסף - הרחוב ההירודיאני. משם נמשיך לחפירות בחניון גבעתי. 

 

העיר העתיקה היא מקור בלתי נדלה של גילויים ארכיטקטוניים החל מגן דוידסון, העופל ומנהרות הכותל, ולאחר שנחצה לאורכו ולרוחבו של הרובע היהודי נסכם את הביקור במגוון של כנסיות ובמתחם סינון העפר של הר הבית. ניתן לסכם את הסיור בירושלים גם בביקור במוזיאון ישראל ובמוזיאון רוקפלר.

 

טיול בירושלים - חוויה לכל המשפחה

 

מעבר לאתרים ההיסטוריים, טיול הכולל ביקור בשוק בירושלים הוא חוויה נפלאה לכל המשפחה, במיוחד לרגל החגים בה הילדים יוכלו לבחור מתנות מיוחדות לחג. גם את ארוחת החג ניתן לעשות במסגרת הסיור בירושלים, ולעצור באחת המסעדות בשווקים השונים או בעיר העתיקה.

 

התקשרו היום לדרך ארץ והכינו את המשפחה לחוויית טיול התחלת השנה בירושלים - חוויה שלא ישכחו לעולם!

 

אודותינו

אתר דרך ארץ מבית סגווי בעיר בע"מ מציע ללקוחתיו שלל טיולים רגליים בנופיה הקסומים של ירושלים.

אנו מציעים מגוון מסלולים בירושלים, טיולים מרתקים שיקחו אתכם למסע בזמן מירושלים הקדומה ועד ירושלים שמוכרת לכולנו כיום.

דרך הטיולים אנחנו מגלים עוד צדדים של העיר הכי יפה  ומסקרנת בעולם!!!

כל הטיולים מלווים במורי דרך מוסמכים שהכושרו מטעם החברה...

מידע נוסף

יש להגיע לכל הסיורים עם נעלים נוחות להליכה.

במקומות קדושים יש להגיע בלבוש צנוע.

והכי חשוב להגיע עם הרבה מצב רוח!

מאמרים 

פרטיי יצירת קשר

דרך חברון 57

טלפון: 02-6743592

פקס: 072-222-4015

daytourss@gmail.com